Abera spol. s r.o.

AUTOŠKOLA Moravská Třebová

Svitavská 1610, 571 01 Moravská Třebová | mapka

Nabízíme řidičský výcvik pro skupiny A1, A, B.

Dokumenty ke stažení:

Jak získat řidičské oprávnění?

1. Nejdříve musíte vyplnit a odevzdat dokumenty:

Žádost o řidičské oprávnění a posudek o zdravotní způsobilosti, viz. Dokumenty ke stažení.

 • Žádost si můžete vyzvednout každé pondělí v době od 16.00 – 18.00 v učebně naší autoškoly, další možností je vyzvednutí žádosti na stanici STK, žádost zašleme poštou nebo si ji vytisknete z našich stránek z odkazu tiskopisy spolu s posudkem o zdravotní způsobilosti.
 • Žádost prosím vyplňte čitelně velkými tiskacími písmeny. Pokud jste mladší 18 let musí být žádost podepsána Vaším odpovědným zástupcem. Žádost také obsahuje potvrzení lékaře o zdravotní způsobilosti řídit motorové vozidlo. Toto potvrzení od lékaře nesmí být starší než 3 měsíce v době odevzdání žádosti. Pokud nám odevzdáte tyto všechny dokumenty, zařadíme Vás do kurzu a můžeme začít s výukou a praktickým výcvikem.

2. Výuka v autoškole

Výuka probíhá každé pondělí v době od 16.00 – 18.00 hodin. Výcvikové hodiny jízdy se plánují podle Vašeho volného času. Místo zahájení a ukončení cvičné jízdy osobním vozidlem je zpravidla v místě Vašeho bydliště. Není tedy pro nás žádný problém, pokud jste z okolí pro Vás zajet a opět vysadit na stejném místě.

Dále je tu možnost dálkového studia s konzultacemi.

3. Po ukončení výuky a výcviku následuje závěrečná zkouška

Závěrečná zkouška se skládá ze tří částí:

 • písemný test
 • ústní zkouška z ovládání a údržby vozidla
 • praktická jízda

Pro získání řidičského oprávnění je nutné úspěšně absolvovat všechny části zkoušky. Pokud z jedné části neuspějete, opakujete vždy pouze tuto část, z níž jste neprospěli. Opravná zkouška může být provedena nejdříve za 6 pracovních dnů. Celkově máte čas 6 měsíců od ukončení kurzu provádět opravné zkoušky. Závěrečná zkouška je zpoplatněna 700 Kč, které zaplatíte pověřené obci.

4. Studijní materiály

K vašemu studiu nabízíme zdarma moderní učebnici autoškoly, která obsahuje výkladovou část doplněnou obrázky a komentáři k jednotlivým paragrafům zákona a další částí učebnice jsou aktuální testové otázky a CD.

Ceník našich kurzů

B Motorová vozidla do celkové hmotnosti 3,5 tuny, minimální věk držitele 18 let. Studentské slevy, doba kurzu 10 týdnů. Výukové CD v ceně. Možnost kondičních jízd Vozidla: Škoda Rapid, Škoda Fabia I, III. 10 000 Kč
B student 9 000 Kč

AUTOŠKOLA Moravská Třebová

Výcvik uchazečů o řidičské oprávnění pod dohledem policistů

SVITAVSKO: Dopravní policisté v naší autoškole

Dopravní policisté se v pátek 19. března zúčastnili preventivní akce, a to výcviku uchazečů o řidičské oprávnění. Na letišti ve Vendolí si studenti prohloubili znalosti zákona o provozu na pozemních komunikacích. Policisté se zaměřili především na povinnou technickou výbavu automobilu. Mladí uchazeči se od zkušených dopraváků dozvěděli i o šetření dopravních nehod, o měření rychlosti a případných sankcích, které hrozí za porušení zákona. Vyzkoušeli si dechovou zkoušku na alkohol pomocí přístroje Dräger a viděli testy na zjišťování přítomnosti drog.

Součástí této preventivní akce byla i praktická zkouška řešení krizových situací v silničním provozu, zejména co nejrychejší zastavení vozidla v zatáčce a vyhýbací manévr. Policisté dopravního inspektorátu se budou do těchto preventivních akcí i nadále aktivně zapojovat. Jak praví jedno české přísloví, "těžce na cvičišti, lehce na bojišti". Lépe připravený řidič bude na silnici jistější a nebude ohrožovat sebe ani jiné účastníky silničního provozu.

22. března 2010, por. Bc. Hana Kaizarová - tisková mluvčí

>Výcvik uchazečů o řidičské oprávnění pod dohledem policistů >Výcvik uchazečů o řidičské oprávnění pod dohledem policistů >Výcvik uchazečů o řidičské oprávnění pod dohledem policistů >Výcvik uchazečů o řidičské oprávnění pod dohledem policistů

Více foto autoškola zde.

STK Čáslav

 • tel.: 327 315 555
 • fax: 327 315 757
 • mobil: 777 242 777
 • mobil: 737 282 737
 • abera@abera.cz

STK Mor. Třebová

 • tel.: 461 315 566
 • mobil: 607 979 799
 • mobil: 720 655 001
 • mt@abera.cz

AUTOŠKOLA Čáslav

 • mobil: 602 831 111

AUTOŠKOLA Kutná Hora

AUTOŠKOLA Mor. Třebová

AUTODOPRAVA Čáslav

ČERPACÍ STANICE PHM
BD spol. s r.o. Horky

BISTRO
BD spol. s r.o. Horky

© Copyright ABERA spol. s r.o., Stanice technické kontroly - měření emisí Čáslav a Moravská Třebová,
AUTODOPRAVA Čáslav, autoškola Moravská Třebová, čerpací stanice PHM a BISTRO Horky.

© 2009 CzechProject spol. s r.o.